Щиро раді вітати Вас на сайті компанії “ЄВРОПЕТ”.

GALPET (або ж українською ГалПЕТ) – назва зареєстрованої торгової марки вторинних гранул поліетилентерефталату (ПЕТ), які виготовляло наше підприємство, переробляючи відходи ПЕТ пляшок.

Основними напрямками діяльності компанії були:

- збір та переробка використаних ПЕТ пляшок у чисті пластівці (зараз не актуально)
- грануляція пластівців з отриманням вторинної ПЕТ гранули кристалізованої, придатної для виробництва харчової упаковки (зараз не актуально)
- виробництво та реалізація ПЕТ преформ із вторинної гранули (плануємо відновити цей напрямок у 2022 році)

Наше підприємство розпочало свою роботу з 90-х років минулого століття. Ми одними з перших в Україні стали роздувати пластикові пляшки. Потім (з 2000 року) відкрили власне виробництво ПЕТ преформ. Згодом (з 2002 року) серйозно зайнялися переробкою ПЕТ відходів – у пластівці та вторинну гранулу.

До останнього часу компанія “ЄВРОПЕТ” була визнаним лідером у галузі переробки пластикових (та зокрема ПЕТ) відходів. Якість нашої продукції відповідала найсуворішим вимогам, про що свідчать численні схвальні відгуки від наших замовників.

Потужності підприємства дозволяли переробляти бл. 6000 тон відходів ПЕТ на рік. На сьогодні підприємство зупинене і виробничої діяльності не провадить.

ЄВРОПЕТall.biz